Computer Society

Bilgisayar mühendislerini, bilim insanlarını, akademisyenleri ve bilgi işlemin tüm alanlarından endüstri profesyonellerini bir araya getiren IEEE Computer Society (CS), sürekli küresel teknolojik ilerlemenin standartları belirlemektedir. Konferanslar, yayınlar ve programlar aracılığıyla ve kariyerlerinin her aşamasındaki bilgisayar bilimi ve mühendisliği liderlerini diyalog, tartışma ve işbirliği için bir araya getirerek, IEEE CS sadece üyelerini değil, aynı zamanda daha büyük endüstrinin geleceğini güçlendirir, şekillendirir ve yönlendirir, dünyamıza daha iyi hizmet etmek için yeni fırsatlar sağlar.

Tarihçe, Hakkımızda, Misyonumuz ve Vizyonumuz

75 yılı aşkın bir süredir IEEE CS ve üyeleri, bilgisayar bilimleri ve teknoloji topluluğunu beslemiş, önde gelen profesyonelleri geliştirmiş, teknolojilerin hızlı evrimini yönlendirmiş ve toplum temelli girişimleri teşvik etmiştir. Bir organizasyon olarak IEEE CS, insanlığa fayda sağlayan teknolojik fırsatları belirleme, destekleme ve ilerletme konusunda lider olarak hizmet vermeye devam edecektir.

IEEE Computer Society ailesi olarak dünyanın dört bir yanından mühendisleri, bilim insanlarını, akademisyenleri ve endüstri profesyonellerini bilgisayar bilimi ve teknolojisindeki sürekli ilerlemelere yönlendirmeye adanmış dünyanın en büyük teknik organizasyonlarından biriyiz.

Yaptığımız eğitim ve etkinlikler, konuk ettiğimiz akademisyen ve değerli konuşmacılar ile sadece teknik olarak değil sosyal ve akademik olarak da iş dünyasına hazırlanıyoruz. “We will always set the bar as always” mottomuz ile teknolojiye ve geleceğe yön veren ilkeli bireyler olma çabasındayız. İlgi alanlarınızı keşfedebileceğiniz ve kendinizi bu yönde geliştirip, sektörden insanlar tanıyabileceğiniz proje ekiplerimize usta mentörler ile yol gösteriyoruz. Aramızda endüstriden görmek istediğiniz isim, şirket ve grupları konuk etmekten mutluluk duyuyoruz.

Computer Society Ekibi

Komite Başkanı

Etkinlik ve Projeler

IEEE ESTU SB CS Komitesi İstek ve Öneri Formu